SCHOOLTEAM

 

directie: Anne Van Tieghem

1ste kleuterklas: Sophie Fermaut en Lisa Lemayeur

sophie.fermaut@vbsrekkem.be

kinderverzorgster: Greta Dejaegere

3de kleuterklas: Annemie Volcke

annemie.volcke@vbsrekkem.be

bewegingsopvoeding: kleuters: Erika Vanhalst

erika.vanhalst@vbsrekkem.be

zorgleerkracht kleuter: Dorine Messiaen

 

zorg.kleuter@vbsrekkem.be

 

ambulante leerkracht en ICT-coördinator

Thierry Dejonghe thierry.dejonghe@vbsrekkem.be

 

2de kleuterklas:

Saskia Dewachtere

saslia.dewachtere@vbsrekkem.be

bewegingsopvoeding: lager: Joram Vanhoutte

joram.vanhoutte@vbsrekkem.be

 

zorgcoördinator lager: Katrien Lievens

zoco@vbsrekkem.be

 

 

zorgleerkracht: Melanie Vanthournout

zorg.lager@vbsrekkem.be

 

1ste leerjaar: Stefan Accou

stefan.accou@vbsrekkem.be

2de leerjaar:

Debora Folens

debora.folens@vbsrekkem.be

titularissen 2de graad:

 

Nadine Coopman

nadine.coopman@vbsrekkem.be

 

Thierry Dejonghe

thierry.dejonghe@vbsrekkem.be

 

5de en 6de leerjaar:

Nada Moerman

nada.moerman@vbsrekkem.be